Jakub Děkan

Životopis Jakub Děkan

* 05. května 1992

Jakub Děkan je český zpěvák narozený v Liberci.
( Wikipedie , Facebook )

 • Jakub Děkan se narodil dne 5.května 1992 v Liberci. Jakub je český zpěvák, který se kromě hudby věnuje moderování společenských akcí a večírků. Když má volný čas, tak se věnuje jízdě na BMX, fotbalu a futsalu. Nejraději má fotbal.

  V soutěži Československo má talent vystupoval se svou dřívější kapelou Just Try ve které byl například český zpěvák Sebastian Navatil.

  Spolu s rapperem Pauliem Garandem nazpíval píseň Pavučina lží.

  Kromě Paulieho Garanda spolupracoval také několikrát se skupinou ATMO music, kterým hostoval při jejich tour. Dále nazpíval písničky spolu s UDG, Rybičkami 48, Marpem a pod produkcí DJ Wiche společný song s Moja Reč. V prosinci 2014 vydal svůj první sólo song Řidičák, který mu produkoval ODD z ATMO music.

  Spolu s Martinem Harichem a Pavlem Calltou objížděl několik českých měst v rámci společného turné Redhead Music Tour v roce 2016. A pak jarní turné se zpěvákem Pekařem, které se nazývá Malý Velký Tour v roce 2017.

  Také koncertuje se svou kapelou Jakub Děkan & band. Na jeho koncertech můžete kromě songů Děda, Řidičák a Já vím, slyšet také singl Lea, který nedávno napsal pro svou přítelkyni. Jakub se zobrazuje jako velmi pozitivní člověk a své koncerty doprovází vtipnými poznámkami a tanečními kreacemi.

  Jeho poslední píseň Děda měla po čtvrt roce přes 2 miliony zhlédnutí.

  Děkan se zpěvem začal v 15ti letech. Už v roce 2008 založil rock-popovou skupinu Rosemary. V 17ti letech odstartoval svou kariéru moderátora. Ve svých 20ti letech se stal členem kapely Attic Vanity, se kterou objel svou první tour, která se jmenovala Live Life Tour.