Ruggero Pasquarelli

Životopis Ruggero Pasquarelli

* 10. září 1993

Ruggero Pasquarelli je italský zpěvák a herec. V roce 2010 se zúčastil italské verze X-Factor. Proslavil se zejména rolí Federica v seriálu Violetta.
( Wikipedia [EN] , Twitter )

  • Ruggero Pasquarelli se narodil 10. září 1993 ve městě Pescara v Itálii. Ruggero je italský zpěvák, herec, pianista a kytarista. V roce 2010 se zůčastnil čtvrté série italské talentové show X Factor. Také je známý jako postava Federico v argentinském seriálu Violetta a jako Matteo Balsano v seriálu Soy Luna.

    Jeho rodiči byli Bruno a Antonella Pasquarelli. Jako malé dítě si vzal kytaru a měl lekce hraní na kytaru. V roce 2008 začal Ruggero chodit na výuku zpěvu a od roku 2009 začal hrát ještě na klavír. Ruggero studoval na střední škole a měl obor pedagogické lyceum a spíše se zaměřil na umění a zábavu. Zatímco byl středoškolákem, stal se také zpěvákem místní rockové kapely 65013.

    Během posledního ročníku na škole, v roce 2010 se zůčastnil čtvrté série italské talentové show X Factor, byl finalista. Tam byl vybrán Marou Maionchi a stal se členem kategorie "Boys".