Sofia Carson

Životopis Sofia Carson

* 10. dubna 1993

Sofía Daccarett Char, známá jako Sofia Carson je americká zpěvačka a herečka.
( Wikipedie )

  • Sofía Daccarett Char, také známá jako Sofia Carson se narodila 10. dubna 1993 na Foridě. Sofia je americká herečka a zpěvačka. Je dcerou José F. Daccarett a Laury Char Carson. Sofia navštěvovala Školu sv. Hugha a studovala Carrollton School of thr Sacred Heart v Miami. Také v poslední době navštěvovala UCLA, kde studovala obor komunikace a francouzštinu.

    Roku 2014 se poprvé objevila v televizi na stanici Disney Channel v seriálu Austin & Ally, kde vystupovala jako Chelsea. O pár měsíců později byla obsazena do seriálu na stanici MTV Předstírání. Roku 2015 získala hlavní roli Evie, která je dcera Zlé královny ze Sněhurky ve filmu Následníci, který se vysílal na Disney Channel. Roku 2016 se objevila ve filmech Noční dobrodružství: Chůvy v akci a A Cinderella Story: If the Shoe Fits

    Roku 2012 podepsala Sofia smlouvu s nahrávací společností BMI jako zpěvačka-textařka. V září 2015 podepsala smlouvu se společností Hollywood Records. V březnu 2016, Republic Records a Hollywood Records oficiálně oznámili, že podepsali společnou nahrávací smlouvu. Sofiina první píseň byla vydána 8. dubna. Jmenovala se "Love Is The Name". Její druhá písnička "I'm gonna Love You" byla vydána 26. srpna roku 2016. Na další písni se podílela s Alanem Walkerem. Jmenuje se "Back to Beautiful" a byla vydaná 27. ledna roku 2017.