Debby Ryan

Životopis Debby Ryan

* 13. května 1993

Deborah Ann „Debby“ Ryan je americká herečka a zpěvačka.
( Wikipedie )

 • Deborah Ann Ryan se narodila 13. května 1993 v Huntsville v Alabamě. Debby je americká herečka, modelka a zpěvačka. V profesionálních divadlech začala působit v sedmi letech na americké základně v Německu (její otec byl v armádě). Objevila se v Barney & Friends. Byla objevena Disney Channelem a byla obsazena do role Bailey Pickett do seriálu Disney Sladký život na palubě, který je pokračováním seriálu Sladký život Zacka a Codyho. V roce 2008 si zahrála Edith v celovečerním filmu The Longshots. V roce 2010 hrála ve filmech 16 přání a What if.... (Poselství).

  Než začala hrát, tak hrála v několika reklamách například byla v reklamě pro iDog a různě stolní hry. V roce 2008 byla v iDog Dance komerční reklamě.

  V roce 2011 se objevila ve filmu Sladký život, který byl založen na seriálu Sladký život na palubě. 29. března vydala propagační singl "Made of Matches". Sladký život na palubě skončil 6. května 2011 a 6. července vydala svůj debutový singl, hip hop song "We Ended Right", který nazpívala společně s Chadem Hively a Chasem Ryanem. Píseň byla vydána z vlastního labelu, Ryan River Studio, který byl založen společně s jejím bratrem Chasem Ryanem.

  V letech 2011-2015 hrála hlavní roli Jessie v seriálu Disney Channel Jessie. Také hrála v roce 2012 v originálním filmu Disney Channel Rádio Rebel jako Tara Adams. Jako propagační singl na tento film vydala 21. února song "We Got the Beat".

  V roce 2012 vytvořila indickou kapelu The Never Ending společně s kytaristou Kylem Moorem a bubeníkem Johnnym Francem. 1. června skupina The Never Ending vydala svůj debutový singl "Mulholland Drive" s premiérou na webové stránce Billboard. 23. června 2015 debutovali The Never Ending s novým singlem "Secondhand". Kapela se zúčastnila turné s Fifth Harmony ve stejném roce.

  V dubnu 2016 byla zatčena za řízení pod vlivem. Nejdříve byla obviněna z těžkého zločinu, ale později byl trest snížen na dva přestupky. Po zaplacení kauce ve výši 100 tisíc dolarů byla propuštěna.