Atticus

Životopis Atticus

Atticus je vypravěč, poutník a pozorovatel. Miluje moře, poušť a hru se slovy.
( Goodreads )

  • Atticus je pseudonym, pod ktorým se skrývá anonymní básník a spisovatel z Kanady. Jeho pravé jméno zůstává utajeno. Atticus se proslavil na sociálních sítích, zejména na Instagramu, kde sdílí své básně doprovázené ilustracemi.

    Atticus se narodil v roce, který zůstává utajen, a vyrůstal na kanadském venkově. Jeho literární talent se projevil již v mladém věku a psaní básní se stalo jeho vášní. Atticus vystudoval angličtinu a literaturu na univerzitě v Britské Kolumbii.

    Jeho první kniha "Love Her Wild" byla publikována v roce 2017 a okamžitě získala obrovskou popularitu. Knihu charakterizuje Atticusův jedinečný styl psaní, který se vyznačuje krátkými a silnými výroky. Atticusovy básně často odkazují na ¨lásku, přírodu a cestování.

    Atticus napsal několik knih, včetně "The Dark Between Stars" a "The Truth About Magic". Jeho knihy se prodávají po celém světě a Atticus má na Instagramu více než milion sledujících.

    I přes obrovskou popularitu zůstává Atticus tajemným spisovatelem, který se nevydává na veřejnost a uchovává si své soukromí. Jeho básně však inspirovaly mnoho lidí po celém světě a přinesly jim naději a krásu v každodenním životě.