Olivia Holt

Životopis Olivia Holt

* 05. srpna 1997

Olivia Hastings Holt je americká zpěvačka a herečka.
( Wikipedia , Twitter )

  • Olivia Hastings Holt se narodila 5. srpna 1997 v Germantownu v Tennessee. Je americká herečka a zpěvačka. Zahrála si hlavní role v seriálu Disney Nakopni to! (Kickin' It) a v seriálu To já ne (I Didn't Do It). Také hrála v roce 2012 hlavní roli v originálním filmu Disney Channel Dívka vs. Monstrum (Girl vs. Monster). Její debut EP, Olivia, byl vydán na Hollywood Records 15. července 2016.

    Svou hereckou kariéru začala v divadelních produkcích. Ve věku 10 let se začala objevovat v televizních reklamách, včetně produktů Hasbro, Kidz Bop 14, Mattel, Bratz dolls, Littlest Pet Shop a Girl Gourmet.

    Byla dobrá v gymnastice. Jako malá na ni chodila, a tak byla obsazena do Disney komediálního seriálu Nakopni to, který měl premiéru 13. června 2011. V lednu 2017 byla Olivia obsazena do role Tandy Bowenové, která je jednou z hlavních postav v nadcházejícím televizním seriálu Cloak & Dagger od Marvela. V listopadu 2014 se připojila k obsazení dramatu Same Kind of Different as Me režiséra Michaela Carneyho, kde bude hrát roli společně s Gregem Kinnearem a René Zellwegerem, kteří hrají její rodiče ve filmu. Společnost Paramount naplánovala film na vydání 3. února 2017. V listopadu 2015 bylo oznámeno, že Olivia byla obsazena do hlavní role v nezávislé komedii Class Rank v režii Erica Stoltze. V květnu 2016 bylo oznámeno, že bude hrát společně s Rossem Lynchem ve filmu Status Update v režii Scotta Speera.

    Roku 2013 získala ocenění Radio Disney Music Award za nejlepší Crush song "Had Me @ Hello", který byl nazpíván do filmu Dívka vs. Monstrum. V dubnu 2017 byla vybrána jako Umělkyně měsíce Elvise Duran.