Citát

Citát č.5377 od Jára Cimrman

Jaký je rozdíl mezi nepřesností a omylem? Nezlobte se, milý Einsteine, ale toto zase já považuji za pouhou hru se slovy, na níž, jak je Vám jistě známo, vybudoval hrabě Karel Marx celou svou teorii poznání.Ve Vídni mám 60-letou tetu, ta nikdy nepřišla pozdě. Nedáme tu roli raději tetě?
Několikrát v zápase ukázal "Rosa" dokonalý pas mezi obránce, rovnou do "loženky", prostě hrál jako "zamlada".
Kolik fotbalistů si může dovolit postupovat v plné rychlosti s míčem na branku, nedívat se na nohy a balón, mít hlavu zvednutou a poslepu servírovat míč kolegovi do jasné šance?
Víkendové předreprezentační prvoligové kolo se zachovalo k fandovské obci hodně macešsky. Gólů bylo k vidění asi tolik, jako mandarinek v létě v socialistickém Československu.
... Gatuzo by mohl rozdávat fyzickou sílu na náměstí a ještě by mu zbyla...
... pořadatel s hmotností ruského vzpěrače těžké váhy ...
Uznejte že to je lepší než koukat na detektivku. Tam stejně víte kdo je vrah, ale tady to je nervák do poslední minuty.
Slávie - Drnovice: Kam a proč vyběhl gólman Černý při akci Klinky, to mi zůstává záhadou až do těchto chvil. Kdyby měl v ruce síťovku, dalo by se předpokládat, že jde stát frontu na pomeranče někde na Malé Straně. Ale on ji neměl!!!
K trenérovi našich sdruženářů poté co skončili na olympiádě někde hodně vzadu: Tak děkuju za rozhovor a přeju ať je to příště lepší, protože horší to už opravdu být nemůže.
k údajné havárii na motorce dvou Řeckých sportovců a nedostavení se tak na dopingovou zkoušku: "...to je případ spíše pro Mouldera a Scullyovou"
A tento dánsky reprezentant by mohl svým dětem vyprávět pohádku o tom kterak se z chudého rybáře stal fotbalový reprezentant.
A konec první půle už je za dveřmi, dalo by se říct, ze už podupává v předsíni... ... a to jsou moc pěkné zvuky.
...se snad musel, když dával gól bát, jak tam byl sám.
Stadionem zní brazilská samba zatímco pruský marš se ztrácí někde v dáli...
Na stadionu hráli fanoušci na trumpety a Bosák to okomentoval slovy: "Je to tu jako taková velká Vlachovka, jenom Josef Zíma chybí..."
A Vincent Del Bosque vyletěl jak čertík z papírové krabičky a řádně vyčinil Alessandro Del Pierovi za to co tam proved.
V pradávném utkání se Skotskem, po gólu míčem odraženým o tyče: "Angličan na skotské půdě - to jsme si tedy dovolili dost"
No jak tak na Smeichela koukám tak bych se s ním nechtěl hádat o to kdo bude mýt nádobí.
Nad Letnou připlul mrak a vypustil zde svůj obsah...
(Na stadionu začalo pršet)
... v následujících měsících s ním trenér Jara cvičil, jako ženy s obručí ...

Výročí

Kategorie citátů

Nové životopisy


Další Citáty Motivační, O Bohu, O bolesti, O hudbě, O koních, O lásce, O módě, O moudrosti, O mužích, Nenávist, Přátelství, O pravdě, Peníze, Práce, O psech, Rodina, Smutek, O strachu, Štěstí, Úspěch, Tajemství, O vítězství, Zklamání, O ženách, Život